BATTANİYE YIKAMA

 BATTANİYE YIKAMA

BATTANİYE YIKAMA

Durak Battaniye Yıkama Hizmeti ile, kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından birisi olan battaniyelerinize daha sağlıklı sarılabileceksiniz. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise battaniyelerin sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleridir. Belirli ortam ve sıcaklık derecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Durak Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri battaniyelerinizi son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyormusunuz?

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya internet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin olup olmadığına emin olun.